GSM: +420 605 958 304

Jak tantra masáž probíhá

Po příchodu do našeho soukromého a diskrétního masérského studia vás bude čekat velmi příjemný úkol, a to vybrat si krásnou masérku, která vás bude masírovat a ukáže vám své umění. Máte rádi blondýnky nebo raději brunetky? Líbí se vám dívky s plnými tvary nebo štíhlé krásky? U nás si vyberete dívku přesně podle vašich představ, která vás provede celou smyslnou masáží od začátku až do úplného konce. Vámi vybraná dívka by ve vás měla vzbuzovat chuť poznat s ní vaše nejtajnější představy a prožít intimní chvilky během intenzivní i jemné tantrické masáže.

Tantrická masáž začíná společnou sprchou s vaší masérkou. Zde se vzájemně lépe poznáte a užijete si první vzájemné příjemné doteky.

Po společné koupeli si vás dívka odvede do své masírovací místnosti, kde se uložíte na pohodlnou podložku a uvolníte se pomocí příjemné hudby, osvětlení i vůně. Lehnete si na bříško a krásná masérka začne s tantrickou masáží. Vaše tělo bude masírovat rukama, prsíčky, zadečkem nebo chodidly pro vaše maximální potěšení. Při tantrické masáži se budou střídat jemné doteky a masírování s intenzivním hnětením a mačkáním. Celá tantrická masáž je však velmi příjemným erotickým zážitkem, který můžete obohatit také vy tím, že masérce sdělíte, co se vám nejvíc při masáži líbí.

prubeh-masaze-1

Pro umocnění hlubokého uvolnění všech svalů i vašich pocitů bude masérka během tantrické masáže nahá. Kochat se tak můžete nejen příjemným hlazením a doteky, ale i pohledem na sexy dívku, která vám promasíruje záda, zadeček, ruce i nohy, a poté si váš otočí na záda a přesune se k masírování přední části těla. Celému vašemu tělu se tak dopřeje laskavá profesionální péče.

Když budete ležet na zádech, začne vám krásná dívka masírovat horní část těla. Uvolní se vám svaly na pažích i hrudníku, mezitím co si vy budete užívat nádherného výhledu. Můžete však také zavřít oči a jen se nechat unášet na vlnách příjemné relaxace. Při vzrušující masáži se masérka přesune níž, na ta nejvíce citlivá místa. Jemně vám bude hladit a masírovat intimní partie a díky vaší uvolněnosti společně  dojdete až na vrchol rozkoše a prožijete silný orgasmus. Vyvrcholení si na tantrické masáži můžete užít i několik za sebou. Z našeho masérského studia budete odjíždět zcela zklidnění, příjemně unavení a uvolnění.

Rádi bychom uvedli, že naše masérské studio není soukromý privát. Pokud budete od masérek vyžadovat pohlavní styk či orální sex, nebude vám vyhověno. Tyto služby neprovozujeme.