GSM: +420 605 958 304

Tantra masáž pro páry

Rádi byste si užili jiskřivou tantrickou masáž, ale bojíte se, že to vaše partnerka bude brát jako nevěru a nikam vás nepustí? Nebo byste si společně s ní chtěli okořenit intimní život a zažít něco úplně nového? Vyzkoušejte tantrickou masáž pro páry! Dokonale se na ní uvolníte a navíc získáte jedinečný zážitek plný erotiky i novou zkušenost, kterou si rádi v budoucnosti zopakujete.

Tantrická masáž pro páry v Praze

Před tím, než s partnerkou vyrazíte na tantrickou masáž určenou pro páry, určete si společně pravidla, podle kterých by se měla masáž řídit. Dohodněte se, jakým stylem byste si chtěli masáž užít, kam až může masérka zajít či jakou formou ukončíte masáž. Myslete na to, že důležité je, abyste z tantrické masáže pro páry odcházeli oba dva spokojení a uvolnění. Výhodou partnerské masáže je to, že na ní prožijete krásné pocity, které budete moci rovnou sdílet s vaší drahou polovičkou.

pro-pary

Tantrickou masáž zpočátku vede masérka, avšak pokud během ní dostanete chuť, můžete být dominantní právě vy. Není ani výjimkou, že jsou oba partneři během tantrické masáže natolik vzrušení a nabití sexuální energií, že se s partnerem začnou uspokojovat navzájem a užívat si vzájemnou přítomnost. S partnerkou byste si také měli ujasnit, zda-li si sexy masérku přejete do vašich hrátek zahrnout nebo ne.

Nebojte se vyzkoušet něco nového a dopřejte si erotické doteky společně s profesionální masérkou, která vám otevře brány do nepoznaného světa rozkoše a erotiky ve třech.