GSM: +420 605 958 304

Masáže

Zveme Vás do našeho diskrétního salónu. U nás si můžete dopřát celkovou relaxaci a erotiku. Nabízíme erotické masáže,tantra masáže a nuru masáže celého těla (hlava, šíje, krční páteř, záda, ruce, nohy, třísla apod.). Masérky Vám nabídnou masáže tělo na tělo, prsní masáž, masáž prostaty, společnou sprchu (Aqua masáž), autoerotiku a vzájemné doteky masáže jsou zakončené ručním vyvrcholením.

Naše masérky každému zákazníkovi dopřejí kvalitní erotikou masáž celého těla. Jste unavení po práci a potřebujete si odpočinout, odbourat stres a zažít něco nevšedního? Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si u nás erotickou masáž. Záleží na Vás jestli si chcete při masáži povídat nebo jen odpočívat. Na rozdíl od privátu Vám masáž přijde více procítěnější, kdy doteky masérek s Vaším tělem dokážou divy. Masáže provádíme rukama a tělem, a zjistíte, že kouzlo eroticky nabité masáže není v sexu, ale v dotyku.

Snažily jsme se pro Vás vytvořit ideální prostředí pro erotické masáže. Můžeme Vám nabídnout 3 útulné pokojíčky. Masírujeme na velkých masážních podložkách 2 metry na 2 metry, které jsou vyhřívané. Pomoci tlumeného osvětlení, svitu svíček a doprovodu relaxační hudby si u nás masáž určitě užijete. Je možné u nás zakoupit i dárkové poukazy na erotickou masáž.

 Nejsme privát a za žádných okolností nenabízíme klasický nebo orální sex. Je to bez výjimky!

 Vyhrazujeme si právo, kdykoli odmítnout jakéhokoli klienta,  jehož záměrem a chováním porušuje naše pravidla!

Ukázka erotické masáže

Masírujeme přírodním masážním olejem

Masáž  provádíme teplým olejem (neparfemovaný). Masážní olej odstraňuje únavu, zlepšuje tělesnou a duševní kondici. Je vhodný k erotickým masážím celého těla,  snadno se umývá. Nevysušuje pokožku, nedráždí ji a naopak chrání před infekcí. Je určený k univerzálnímu použití pro všechny druhy masáží. Vyvolává pocit osvěžení a lehkosti. Dále je určeny k ukončení všech typů a druhů masáže.

Průběh erotické masáže

Předem si musíte udělat telefonickou rezervaci na konkrétní masérku. Každá z masérek má své metody, které jsou velmi příjemné a vzrušující a určitě svůj osobitý přístup. Ne každá masérka může vyhovět všem, proto je třeba si vybrat, která bude pro Vás nejlepší a splní všechna vaše očekávání (více se dočtete v profilech dívek). Jakmile dorazíte na místo, zavoláte nám a vámi vybraná masérka si Vás vyzvedne před domem, následně si Vás odvede do pokojíčku, kde již je vše připraveno na erotikou masáž. Zde se pohodlně usadíte, slečna Vám nabídne něco k pití, a pak se podrobněji seznámíte s průběhem masáže nebo můžete slečně sdělit, jak si masáž představujete, co je vám příjemné a jaké máte přání….

Začít můžete společnou sprchou , kde se nádherně uvolníte a připravíte na samotnou erotickou masáž. Následně se odeberete zpět do pokoje, kde pro vás při svitu svíček a tónů relaxační hudby začne opravdové vzrušení. Během erotické masáže je dívka úplně nahá, čímž dokonale doplní samotný erotický zážitek. Masírujeme masážní emulzi, olejíčkem a nuru gelem podle druhu masáže, kterou si vyberete. Při erotické masáži masérka požívá nejen ruce, ale celé své tělo (masáž tělo na tělo) a věnuje se celému vašemu tělu a nevynechá ani vaše intimní částí. Pomaličku Vás přivede až na vrchol blaha. Vše probíhá od začátku diskrétně. Důležité je, abyste od nás odcházeli spokojení.

Naše  masérky pro Vás udělají maximum,aby jste odcházeli spokojení :-)

Slečny Vám nabídnou masáže celého těla s neomezeným počtem vyvrcholení ….

Prožijete masáže plné vzrušení……………….