GSM: +420 605 958 304

Tantra masáž

Tantrická masáž v Praze je příjemnou a odpočinkovou masáží s vůní orientu. Tantra je styl, který má svůj prvopočátek v Indii a může znamenat určitou cestu, meditaci či rituál. Tantrické masáže jsou relaxační a meditační masáží, která zklidní všechny vaše smysly a uvolní z těla nepříjemné napětí, stres i špatnou náladu. Tantra chápe sexualitu jako jeden z mnoha aspektů našeho života a snaží se porozumět a sjednotit tělo, pocity a duši. Přijďte si užít tantrickou masáž i vy a potěšte své tělo touto jedinečnou novinkou v Praze.

Tantrická masáž exkluzivně v Praze

Jako všechny erotické masáže, i tantrickou masáž můžete prožít v krásném prostředí našeho masérského studia s příjemnou atmosférou. V masážním pokoji bude hrát klidná hudba a jemná vůně přispěje k erotickému naladění. Nechte v sobě probudit vaši vnitřní energii a objevte nepoznaný svět tantrické masáže na vlastní kůži. Naše profesionální masérky znají umění tantry a rády se s vámi o něj podělí. Na Tantra masáži vás masérka potěší jemnými doteky, hebkým hlazením rukama nebo šátkem i intenzivní masáží celého těla.

tantra

Tantra masáž s krásnou masérkou

Tantra masáž začíná společnou sprchou, ve které se s masérkou společně hezky naladíte na sexy masáž, která probíhá v masérském pokoji na vyhřívané podložce.

Samotná tantrická masáž vám umožní prozkoumat nové obzory potěšení i odpočinku. Oprostíte se tak od stresu, napětí i špatných myšlenek a osvěžíte své tělo příjemnou a pečující relaxací. Navíc vás tantrická masáž naučí vnímat vzrušení a erotiku z jiného úhlu pohledu, který si určitě oblíbíte. Masérka je po celou dobu masáže nahá a vám nabízí jedinečný výhled na své krásné tělo. Tantra masáž je zakončena tím nejpříjemnějším – vaším vyvrcholením.